„TWOJE ŚWIATŁA- NASZE BEZPIECZEŃSTWO”

ZBLIŻA SIĘ OSTATNI TERMIN BY BEZPŁATNIE SPRAWDZIĆ ŚWIATŁA W SOWIM SAMOCHODZIE.

Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Legnicy przypominają kierowcą, że w sobotę 4 grudnia będą mogli w ramach kampanii „Twoje światła- Nasze bezpieczeństwo”, sprawdzić bezpłatnie światła w swoich pojazdach

Na dworze coraz szybciej robi się szaro i ciemno a do tego warunki atmosferyczne sprawiają że na naszych drogach w tym okresie, nieodzownym jest zadbanie o prawidłowy stan świateł w naszych samochodach. Legniccy policjanci jeszcze raz przypominają i zachęcamy wszystkich kierowców do udziału w ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej pn. „Twoje światła – Nasze bezpieczeństwo”.

Już w sobotę 04 grudnia br. w godzinach 8-14 kierowcy, będą mogli sprawdzić oświetlenie swoich pojazdów na stacjach diagnostycznych :

 – Auto Expert Chojnów Biała 196.

 – Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów w Lisowicach

 – Stacja Kontroli Pojazdów przy ul. Jaworzyńskiej 115 w Legnicy

Przypominamy że to już ostatni termin by sprawdzić swoje światła

Kierowco pamiętaj „ Twoje światła- Nasze bezpieczeństwo”! Zachęcamy więc każde kto tylko będzie chciał sprawdzić światła w swoim samochodzie, choćby prewencyjnie. Diagności czekają na wszystkich kierujących w godzinach otwarcia stacji diagnostycznych. Warto skorzystać z pomocy specjalistów i być pewnym, że oświetlenie naszego pojazdu jest zgodne z przepisami i warunkami technicznymi, by na naszych drogach jeździło się bezpieczniej.

[źródło asp. Krzysztof Oleniacz, legnicka komenda policji], Fot. Kurier Legnicki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *